Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

:)

offlinekasia-marek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ANTEK II
138503 odwiedzin | wpisów: 97, komentarzy: 504, obserwuje: 166

cierpliwość na wyczerpaniu...

autor: kasia-marek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dopiero wczoraj dokumenty o pozwolenie na budowe zostały złożone przez naszą niefrasobliwą panią architekt .. Brak słów.   Sytuacja zrobiła sie napięta bo za każdym razem pani A.  twierdziła ze wszystko jest ok po czym był kolejny telefon, że jeszcze jeden świstek i teraz jest już komplet. Gdy w szystko w uprzejmej atmosferze i zapewnieniach o szybkim dostarczeniu (teraz już na 100% kompletnych dokumentów), okazało sie, że brakuje jeszcze instalacji elektrycznej (!) ... stracilismy cierpliwość.

Pani A. wysłuchała konkretny opiernicz o zupełnym braku profesjonalizmu, rzetelności itp.  Wzięła się w garść chyba bo dokumenty zostały w KOŃCU złożone. Ale powiem szczerze, że nie zdziwię się jak dostaniemy pismeko z urzędu z prośbą o uzupełnienie jakiegoś dokumentu.angry

NIe polecam biura


Komentarze (6)
autor:edytairadek  dodano: 2011-12-20 | 11:17:09
No tak to jest na budowie,raz na wozie,raz pod wozem .Ale po pewnym czasie człowiek zapomina,i cieszy się postępami na budowie:)pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT:)!!
autor:ariadna2edyta  dodano: 2011-12-20 | 11:20:42
Oj, życzę cierpliwości, to dopiero początek, potem jest dopiero młyn...
autor:nasza-lilia2  dodano: 2011-12-20 | 11:55:37
oj Ty biedna, ja już nie masz cierpliwości to ciekawe co będziesz miała później hihi Ale to prawda, chce się szybko a oni sobie w kulki lecą... Powodzonka, oby teraz już wszystko szybko szło.
autor:madic27  dodano: 2011-12-20 | 13:01:06
Patrząc na date z wpisem gdzie kolejny wpis miał juz byc o otrzymanym pozwoleniem na budowę a datą dzisiejszego to rozumię Waszą flustrację.To ok.3 miesiące.CZas sie zgadza ale pozowlenie juz powinni byc w Waszych rekach a tu trzeba jeszcze coś donieść.Ale to nic nowego ja mam dokładnie tak samo tylko że u mnie to tyle nie trwało.Dzisiaj po spotkaniu z architektem obiecał ze jutro wszystko doniesie-zobaczymy!A u nas jeszcze pisemko otrzymałem ze okres rozpatrywania wniosku przedłuża sie do kolejnych 30 dni ze wzgledu na dużą liczbe wnisków.Rece opadają ale damy radę.Zycze cierpliwości i powodzenia!!!
autor:aliimarcin  dodano: 2011-12-20 | 14:10:28
U nas to samo. Od kwietnia załatwiamy wszystkie papiery. Ciągle wychodziły jakieś problemy, a to z droga dojazdową a to z wodociągami. Masakra jakaś. 24 listopada zostały wreszcie złożone papiery o pozwolenie na budowę. Ciekawe ile jeszcze będzie trzeba czekać.
autor:mafus  dodano: 2011-12-20 | 22:50:22
głowa do góry, do wiosny będzie wszystko ok!! Pamiętajcie , że urzędów i urzędników się nie przeskoczy, szkoda tylko, ze trafiła się Wam taka Pani A.