Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

:)

offlinekasia-marek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ANTEK II
138503 odwiedzin | wpisów: 97, komentarzy: 504, obserwuje: 166
 

zmiany w projekcie

autor: kasia-marek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wrzucam jeszcze ostatkiem siła Antka po przeróbkach

Do poglądania i skomentowania :)mojabudowa.pl - blog budowlanyA jutro potłumaczę sie z tego co tu pokombinowalśmy....

Pozdrawiam


Komentarze (3)
Tytuł: zmiany
autor:antek-lublin  dodano: 2011-09-19 | 22:20:00
Trochę pokombinowane,ale każdy robi zmiany pod siebie.Mocno doświetliliście ścianę z dodatkowym tarasem - pewnie efekt będzie fajny.Dziwi mnie za to brak małego wc -jesteście pewni???
Pozdrawiam,życzę powodzenia i cierpliwości(ja się jej ciągle uczę).
autor:antek-jaslo  dodano: 2011-09-27 | 13:18:28
Jeśli już bez WC to może większa garderoba? W rzeczywistości jest ona głęboką wnęką na szafę. Wtedy też zrobiłoby się zaciszniej w części sypialnej. Pozdrawiam.
autor:kasia-marek  dodano: 2011-10-02 | 22:47:42
Co do wc to przemyślana decyzja: dostajemy dużo większą przestrzeń (chcieliśmy wyeliminować wąskie korytarze) oraz funkcję wc będzie też pełniło pomieszczenie gospodarcze, nie będzie w nim kotła gdyż zdecydowaliśmy się na ogrzewanie na prąd. Pomysł z powiększeniem garderoby na pewno będzie przez nas rozpatrzony jeszcze :).

Zdecydowaliśmy się na dwa wyjścia na taras ponieważ chcielibyśmy taras z oryginalnego projektu wykorzystać na werandę/ogród zimowy.

Dzięki za uwagi :)

kable i czekanie na pnb

autor: kasia-marek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam blog budowlany - mojabudowa.pl

Taki plan sprytny miałam, że kolejny wpis zrobię już po uzyskaniu pozwolenia na budowę ale nie ma tak dobrze :). Papierkologia się przedłuża i postawienie stanu zero na jesień jest coraz mniej realne.

W tej chwili został nam  geodeta, który ma nanieść dom na mapę. Niestety okazuje się,  że nie będzie on stał dokładnie tak jak tego byśmy chcieli, czyli  przepisowe 4m od granicy działki . A dokładniej mówiąc : 4 m od północnej granicy działki... 

Przez działkę przechodzą kable światłowodowe naszej szanownej TP.  Wysłaliśmy pismo do nich z zapytaniem co to za kable i na jakich warunkach zostały  położone. (NIe było żadnych informacji w księdze wieczystej w III rozdz.!) Dostaliśmy oczywiście odpowiedź , a jak!  Możecie sobie wyobrazić w jakim mniej więcej tonie była sformułowana ...blog budowlany - mojabudowa.pl. Treść w przełożeniu na mniej oficjalny język można streścić mniej więcej tak: kable są, jak sie coś nie podoba i chcecie przekopać, to se kopcie ale na własny koszt, poniżej lista warunków które musi spełnić firma która takie roboty miałaby przeprowadzić. A na koniec jeszcze zdanie o tym, że na działce mogą znajdować się jeszcze inne niezinwentaryzowane kable... (!?)

Czyli podsumowując: dom stawiamy tam gdzie tych cholernych kabli nie ma, a sprawę przekazaliśmy prawnikowi, który  będzie składał pismo do sądu w sprawie "o ustanowienie służebności przesyłu" oraz odszkodowania za utratę wartości działki. 

NIe specjalnie liczymy na jakieś konkretne pieniądze, ale jakby za jakieś 1,5 roku okazało się, że wpadnie trochę grosza to byłoby ok.

 

mojabudowa.pl - blog budowlany

te przerywane linie to kable... nie zaciekawie to wygląd trzeba przyznać..